تخصص ها

هر آنچه برای رونق کسب و کار در حوزه فناوری نیاز دارید

تخصص ها و قابلیت های اسپرلوس

در عصر تکنولوژی به احتمال زیاد شما به برنامه iOS، اندروید یا یک وب سایت حرفه ای نیاز دارید، ما می توانیم آنچه را که نیاز دارید را به صورت حرفه ای طراحی و پیاده سازی کنیم، ما فقط یک برنامه یا یک سایت برای شما طراحی نمی کنیم، بلکه با آن رقابت می کنیم تا بهترینها از آن شما باشد؛ ما می خواهیم یک مشارکت پویا و پایدار با شما ایجاد کنیم تا همکاری نزدیکی از آغاز تا پایان با شما داشته باشیم.

برنامه نویسی و طراحی وب

بنیان اینترنت را منطق تجاری پیچیده، پایگاه های دانش، یکپارچگی و تلفیق تمدنها تشکیل میدهد، اگر کاربران شما از طریق اینترنت با شما و دیگر کسب و کار در تعامل هستند، شما بایستی علاوه بر اینکه حداقل باید یک سایت داشته باشید بلکه بایستی سایت شما قابل اعتماد، حرفه ای و دارای پشتیبانی قوی باشد. اینگونه است کسب و کارهایی مثل دیجی کالا، اسنپ و … رشد خود را پایدار می کنند.

«باور رویاها ، پیاده سازی ایده ها »

برنامه نویسی نرم افزار موبایل

ما عاشق برنامه های موبایل هستیم، چون نوع آن، چه اندروید و چه iOS به سرعت، واکنش گرایی و انعطاف پذیری هیچ ضربه ای نمیزند، کارشناسان ما، طراحان متخصصی هستند چالش طراحی برنامه های موبایل را با وجود محدودیتهای بسیار به خوبی درک کرده اند، وقتی آنها برای تحلیل کارشان را شروع می کنند سعی بر این دارند که بهترین تکنولوژی و به روز ترین آن را برای کار شما انتخاب کنند تا امر توسعه کار به خوبی بتواند صورت پذیرد.

«باور رویاها ، پیاده سازی ایده ها »

طراحی گرافیک

طراحان ما سعی می کنند یک طرح کاربردی برای اهداف و مقاصد شما در زمینه سایت، اپلیکیشن یا امور گرافیکی خلق کنند، آنها به شما کمک می کنند خودتان و کسب و کارتان را بشناسید. طرح های خلاقانه برای بازار هدف که مخاطبین شما در نگاه اول یک حس خوب به کسب و کار شما داشته باشند ،‌ ما می توانیم جلوه و زیبایی به کارتان ببخشیم .

«باور رویاها ، پیاده سازی ایده ها »

×

سلام دوست عزیز

اگر سوالی در خصوص خدمات شرکت اسپرلوس دارید روی گزینه ی زیر کلیک کن تا در نرم افزار واتس آپ با شما در تماس باشیم

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟