برنامه نویسی و طراحی وب

وب سایت اصطلاحا به مکانی در دنیای اینترنت گفته می شود که یک صفحه یا تعداد بیشتری از صفحات را در خود جای داده است. به بیان دیگر به مجموعه ای از صفحات در اینترنت که متعلق به مکان یا شخص و یا شرکت خاصی هستند، اصطلاحا وب سایت گفته می شود.

محتویات وب سایت ها عموما بر روی کامپیوتری به نام سرور (Server) قرار دارد و مجموعه ای از سرورها، شبکه جهانی وب را تشکیل می دهند. هر سرور می تواند یک یا تعداد بیشتری از سایت ها را درون خود جای دهد.

حال که به طور کلی با مفهوم وب سایت آشنا شدیم باید اضافه کنیم وب سایت مناسب ، بخشی جدا نشدنی از تجارت امروز شماست. ابزاری که می تواند اثری مثبت یا منفی بر اعتبار شرکت شما داشته باشد.یک وب سایت حرفه ای می تواند شرکت شما را آنگونه که شایسته است به مشتریان جدید معرفی کند و این امکان را به مشتریان شما می دهد که به سرعت پی به تغییرات و محصولات جدید شما برده و از آخرین اخبار شرکت مطلع شوند و به راحتی از طریق پست الکترونیکی و یا انجمن های موجود با شما ارتباط برقرار کنند.

شرکت اسپرلوس مفتخر است که با بهره گیری از نیروی کار متخصص در زمینه ی طراحی و برنامه نویسی وب نسبت به خدمت رسانی به مشتریان خویش اقدام نماید.در اینجا به معرفی چند مدل از وب سایت ها میپردازیم که با توجه به نیاز مشتری، هر کدام در دسته بندی های زیر قرار میگیرند.

1 – سایت های شرکتی

2 – فروشگاه های آنلاین

3 – سایت های ویژه مشاغل صنفی (مغازه داران، باشگاه های ورزشی و … )

4 – سایت های شخصی (مخصوص برندسازی فردی و شخصیتی)

5 – سایت های مخصوص وکلا

و …

مشتریان عزیز میتوانند با ثبت سفارش و تعیین موضوع پروژه، وارد روال کاری اسپرلوس شوند.ایجاد وب سایت شامل دو مرحله ی طراحی ظاهری و کدنویسی است که این امر توسط تیم رسانه ای و تیم فنی شرکت اسپرلوس امکان می پذیرد.

×

سلام دوست عزیز

اگر سوالی در خصوص خدمات شرکت اسپرلوس دارید روی گزینه ی زیر کلیک کن تا در نرم افزار واتس آپ با شما در تماس باشیم

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟